Kehtestatud eriolukorrast

Lähtuvalt kehtestatud eriolukorrast;

•             Alates esmaspäevast, 16. märtsist tuleb koolides peatada tavapärane õppetöö ning viia see üle kaug- ja koduõppevormile.

•             Alates esmaspäevast, 16. märtsist tuleb peatada huvihariduse andmine. Tallinnas huvikoolide sulgemisel teenuse peatamise ajal tasu ei arvestata.

•             Lasteaedade puhul käsitletakse olukorda juhtumipõhiselt.

•             Koolihooned on kinni väljarentimiseks ja huvitegevuse korraldamiseks.

Ühistransport

•             TLT bussides, trammides ja trollibussides ei saa enam osta piletit sõidukijuhtide käest. Pileteid saab jätkuvalt osta validaatori viipemaksega, internetist või mobiiltelefoniga.

•             Busside ja trollibusside esiuksest siseneda ega sealt väljuda ei saa ning sõidukijuhtide kaitseks luuakse sanitaartsoon esiuksest kuni esimese istmereani. Loe lisa

•             Päeval puhastatakse busside ja trammide käepidemeid ning öösiti enne uuesti liinile saatmist läbivad bussid põhjaliku kuivpesu. Hoolimata koristamisest ja desinfitseerimisest on ühistransport viiruste levikuks soodne koht. TLT  varustab sõidukid juhistega, kuidas sõitjad saavad viiruste perioodil hoida ennast ja kaassõitjaid ning palub juhiseid ka silmas pidada.

Muu elukorraldus

•             Raamatukogud jäävad avatuks vaid piiratud ulatuses.

•             1. maini suletakse külastajatele muuseumid ja kinod. Etendused, kontserdid ja konverentsid on keelatud.

•             1. maini on keelatud spordivõistlused.

•             Jõusaalid, spordisaalid ja spaad on avatud, kuid soovitatav on praegu nende külastamisest loobuda. Külastamisel pidada kinni hügieeni juhistest ning hoiduda lähi kontaktidest.

•             Sotsiaalhoolekandeasutustes, haiglates ja kinnipidamisasutustes hakkab kehtima külastuskeeld.

Lähtuvalt kehtestatud eriolukorrast riigis, peatame huviringide tegevuse Tallinna Lasteaias Kaseke alates esmaspäevast 16.märtsist 2020 kuni 31.märtsini 2020.

Lähtuvalt eriolukorrast riigis, võttis Tallinna Lasteaed Kaseke 12.03.20 toimunud erakorralisel nõupidamisel vastu järgmised otsused:

1. Alates esmaspäevast 16.03.20 ei ole lubatud lasteaeda kaasa võtta ühtegi mänguasja.
2. Erandina võib kaasas olla lõunauinaku kaisuloom, millega ei mängita! Lapsevanem hoolitseb kaisulooma puhtuse eest!
3. Lasteaial on õigus tagasi saata kõik haigustunnustega lapsed!

4. Kõik pered kes saabuvad välisreisilt  sõltumata riigist, jäävad 14 päevaks koju! (või planeerivad lähiajal reisi Eestist välja)

Edasine info vastavalt olukorrale!

Heade soovidega

Marge Lass,